
Een echte voetballiefhebber ben ik niet en op het moment van schrijven van dit artikel loop ik nog niet echt warm voor het EK wat er aan zit te komen. Maar inmiddels ken ik mezelf goed genoeg dat des te spannender het wordt, des te fanatieker ik word. Ik wil dan toch wel heel graag dat “we” winnen!
Onder invloed van de groeiende Oranjekoorts laat ik me dan nog wel eens verleiden tot oranje nagels, een maf hoedje of, zoals bij de WK 2 jaar geleden, het blazen van de Vuvuzela.
Groot was dan ook de voorpret toen ik vorige week een grote doos ontving met een deel van het exclusieve EK assortiment van Etos. Bestaande uit een kek strohoedje, een zomertopje, lipstick, haarmascara, special effect mascara, nagelstickers en een armbandje.

De producten zijn verkrijgbaar vanaf 28 mei, voor prijzen vanaf 0,79 euro. Naast de getoonde producten zijn er tevens onder andere t-shirts, zonnebrillen, slippers, oorringen, haarelastieken en tasjes verkrijgbaar. Dat is makkelijk scoren met Oranje!
Gedurende vier weken krijg je bij besteding van elke 15,- euro bij Etos een unieke Oranje clip cadeau. Leuk voor in je haar, maar je kunt de Oranje clips ook aan je slippers, tasje of kleding bevestigen. Scoor ze alle 5! De spaaractie loopt van
28 mei tot en met 24 juni. Er zijn 5 verschillende Oranje clips (OP=OP).
Ik ben er klaar voor! Laat jij je ook opjutten door de oranjekoorts om je heen?










Hoe zit dat met die haarmascara?
Wat bedoel je precies?
Ziet er leuk uit ik zoek al heel lang een mooie oranjei lipstick kun jij mij het
Merk en kleur nummer door geven
Mvg Maureen
Hi Maureen, het is nummer 114 uit de COLOURcare-lijn. Succes!
Leuke items zitten er bij!
Wat een leuke spulletjes
Ik vind vooral de lipstick er erg leuk uitzien!