De ‘R’ is weer in de maand, hét moment om de collectie badproducten aan te vullen.

Want op een gure winterdag is er toch niets lekkerder dan een warm geurig bad?
Kneipp heeft een grote keus aan badoliën, met elk hun eigen specifieke werking. Dat is niet overdreven, dat is nodig. Want dit voorziet in veel verschillende badbehoeften op elk gewenst moment en bij elke stemming. Zo is er bijvoorbeeld…
- rozemarijn voor extra energie in de ochtend;
- jeneverbes voor soepele spieren, na bijvoorbeeld sport;
- lavendel voor ontspanning na een hectische dag;
- eucalyptus voor als je in mineur bent en een opkikker nodig hebt;
- amandel voor de droge winterhuid.
Een beetje zomer in de winter
Voor wie graag eens iets ander wil in bad is er Flower Power badolie die zomerse vrolijkheid in de badkamer brengt. De verzorgende hennepolie in dit product is een traktatie voor de huid en de kruidige etherische patchouli-olie zorgt voor een heerlijke geur en een gevoel van harmonie.
Power of nature
De badoliën van Kneipp ontlenen hun werking aan de kracht van de natuur. De pure etherische oliën werken op lichaam en geest in en de verzorgende plantenoliën verzorgen de huid. Kortom, Kneipp badolie zorgt ervoor dat je als herboren uit bad stapt!
Bekijk het Kneipp badolieassortiment op www.kneipp.nl.
De badoliën van Kneipp zijn verkrijgbaar bij drogist, apotheek en warenhuis voor een adviesprijs van € 8,99 (100 ml). Ook is er een leuke geschenkverpakking verkrijgbaar, voor het geval je niet kunt kiezen.

Badtips
Maak het bad niet te heet. Te heet baden is een belasting voor onze huid en bloedsomloop. De optimale watertemperatuur voor het baden ligt tussen de 36 en 38 graden Celsius.
De ideale duur van een bad ligt tussen de vijf en de twintig minuten. Te lang baden is niet verstandig, maar je moet er wel even de tijd voor nemen. Het duurt een paar minuten voordat het lichaam de warmte van het water en de werkzame ingrediënten van het badproduct heeft opgenomen. Deze ingrediënten hebben een ontspannende werking op de spieren en bloedvaten en zorgen voor een loom gevoel. Bovendien worden de zweetproductie en de stofwisseling gestimuleerd, waardoor er meer schadelijke stoffen uit het lichaam worden afgevoerd.
Je kunt tijdens het baden je lichaam ook op andere manieren verzorgen. Breng een gezichtsmasker of een haarmasker aan en laat deze inwerken terwijl je in bad zit. Maar neem nooit een gezichts- en haarmasker tegelijkertijd in bad, want dan kan je lichaam de warmte niet meer ventileren.
Na het baden is het fijn om een huidolie te gebruiken voor extra verzorging en een extra zachte glanzende huid. Huidolie van Kneipp trekt snel in de huid.









Klinkt heerlijk! en leuk om te vragen inderdaad voor de feestdagen
In Duitsland koop ik altijd badzout zakjes van Kneipp! Ze hebben daar vaak andere geuren als hier! En zo kun je ook verschillende geuren uitproberen
Eucalyptus in bad is trouwens ook handig als je verkouden bent. Stomen 2.0!
Ik vraag aan Sinterklaas…. een lekker ligbad!